0
Popoludnie s vinárom

Popoludnie s vinárom

Nasadnite s nami do terénneho auta a spoznajte Strekovské vinice ako zatiaľ nikto iný. V spoločnosti vinára spoznáte tajné zákutia Strekovských vinohradov, dozviete sa zaujímavosti o ich histórii, o odrodách, pestovaní viniča.

Víno ochutnáte priamo v jednotlivých vinohradoch, v ktorých sa urodilo hrozno použité na ich výrobu. Aby ste neostali hladní, niečo skvelé si pre Vás pripravíme.

Cena je pre skupinu od 1 až po 4 osoby. Cena zahŕňa jazdu terénnym autom a prehliadku vinohradov, degustáciu 6 druhov vína, Antipasti.

Predpokladané trvanie akcie: min. 90 minút

Voľné termíny prosím konzultujte s Lukášom Bertom na tel. čísle 0904 440 944

Zmena termínu vyhradená v prípade nepriaznivého počasia.

Po nákupe Vám aicky vystavíme darčekový poukaz ktorý sa vystavuje na mieru každému zákazníkovi. Preto je niekedy z časového hľadiska nemožné vystaviť poukaz obratom. Zvyčajne to trvá pár hodín. Verte však, že robíme všetko pre to, aby ste ho mali čím skôr vo svojej mailovej schránke...

Termíny na popoludnie s vinárom budú zverejnené od 1.4.2024
Konkrétny termín je založený na individuálnej dohode.

 

170,00 / 1 ks

Popoludnie s vinárom


pozri blog
Zlatý Paríž

23. 2. 2022

Zlatý Paríž

2023

30. 12. 2023

Je ročník 2023 katastrofa?

Túto otázku si kladie veľa našich známych a klientov. V Júni by sme povedali že toto tvrdenie je pravdivé. Ako to však dopadlo, tak to sa dočítate v tomto blogu.


Zistite viac

2022

23. 2. 2022

Zlatý Paríž

Získať zlato v Paríži je skutočne náročné. Toto sa pošťastí a podarí len vinárom a vínam ktoré sú nielen bezchybné vo svojom prejave ale zároven musia degustátora nadchnúť svojou jedinečnosťou.


Zistite viac

Nové vína, sezónne ponuky, exkluzívne eventy...

Pridajte sa