0

Zlatý Paríž

Zlatý Paríž

Ochutnajte aj vy náš famózny Muškát moravský ovenčený zlatou medailou z Paríža.

Vzišiel zo Strekova kde mikroklímu zásadne ovplyvňújú Parížske močiare. Aj preto je "Zlatý Paríž". Okrem toho si v balíčku nájdete aj úplné novinky Muller Thurgau 2021, Frankovku modrú rosé 2021, Alibernet 2020 a jedno veľké prekvapenie. Víno zaradené do našej prémiovej edície Heritage. Samozrejmosťou je doprava ZADARMO!

 

58,60 €
52,00
/ 1 ks

vypredané

Matúš  Berta

„Toto je balíček ktorý Vás prevedie horúcimi novinkami v našom portfóliu a hlavne sme pre Vás zabalili dve flaše nášho Zlatého Muškátu.“

Matúš Berta

Lukáš  Berta

„Paríž je absolútnou špičkou v rámci súťaží. Hodnotí sa tam neskutočne prísne a aj preto je zisk 90 bodov a Zlato pre Muškát niečím výnimočným. Najviac sa však teším na Vaše reakcie ked ochutnáte našu novú edíciu Heritage s nádhernou novou etiketou.“

Lukáš Berta

pozri blog
Zlatý Paríž

23. 2. 2022

Zlatý Paríž

2023

30. 12. 2023

Je ročník 2023 katastrofa?

Túto otázku si kladie veľa našich známych a klientov. V Júni by sme povedali že toto tvrdenie je pravdivé. Ako to však dopadlo, tak to sa dočítate v tomto blogu.


Zistite viac

2022

23. 2. 2022

Zlatý Paríž

Získať zlato v Paríži je skutočne náročné. Toto sa pošťastí a podarí len vinárom a vínam ktoré sú nielen bezchybné vo svojom prejave ale zároven musia degustátora nadchnúť svojou jedinečnosťou.


Zistite viac

Nové vína, sezónne ponuky, exkluzívne eventy...

Pridajte sa