0
Vítanie Jari s Vinárstvom Berta

Vítanie Jari s Vinárstvom Berta

Oslávte Jar s Vinárstvom Berta s dopravou ZADARMO!

Tento balíček obsahuje samé aromaticky bohaté, šťavnaté a osviežujúce vína. Je to presne to čo budete potrebovať pri jarných prácach v záhrade a pri prvých grilovačkách, na ktoré sa všetci tak velmi tešíme. Celý výťažok bude použitý na rozšírenie skladovacích kapacít, na nové nádrže a na novučičké drevené sudy aby sme pre Vás vždy pripravili tie najlahodnejšie vína.

 

49,00 / 1 ks

pozri blog

2021

19. 1. 2021

Pomôž nám vysadiť vinohrad !

Kúpou tohto akciového balíčka nám prispeješ na financie potrebné na výsadbu nového vinohradu. Vinohrad vysadíme v roku 2023. Prvú úrodu budeme oberať v roku 2026 a prvé víno budeme mať možnosť ochutnať v roku 2028. Hned po výsadbe umiestnime pamätnú tabuľu, kde budú mená Vás všetkých, ktorí ste nám tak veľmi pomohli.


Zistite viac

2020

27. 5. 2020

Prague Wine Trophy – prečo je táto súťaž taká výnimočná?

Z prvého kola PWT si okrem Prague Gold za Rulandské šedé WMCH 2017 odnášame aj Prague Premium Gold za Muškát moravský 2019. Vinárskych súťaží je skutočne veľa. Prečo je ale Prague Wine Trophy v našich končinách taká výnimočná a aké to je byť členom degustačnej komisie. Toto všetko sa dozviete v našom ďalšom BLOGU.


Zistite viac

Nové vína, sezónne ponuky, exkluzívne eventy...

Pridajte sa